medikal çeviri yeminli çeviri ingilizce çeviri
teknik çeviri hukuki çeviri simultane çeviri

Medikal Çeviri

İngilizce Çeviri, dünyada ve Türkiye'de birçok tıp kurumu ve farmasötik şirketine kapsamlı ve esnek medikal çeviri hizmetleri vermektedir.medikal çeviri »

Detayda Titizlik

Medikal dokümanların çevirisinde yılların deneyimine sahip çevirmenlerimizle tıbbi çeviri yaparken tam olarak nelerin gerektiğini iyi anlıyor, detaylar ve...

ingilizce çeviri

Tıbbi Çeviri

Dünya ve Türkiye’de birçok tıp kurumu ve farmasötik şirketine kapsamlı ve esnek, tıbbi çeviri hizmetleri veriyoruz.

Detayda Titizlik

Medikal dokümanların çevirisinde yılların deneyimine sahip çevirmenlerimizle tıbbi çeviri yaparken tam olarak nelerin gerektiğini iyi anlıyor, detaylar ve medikal terminolojinin doğru kullanımı konusunda titizlik gösteriyoruz.

Kalite Kontrol

Yanlış tıbbi çevirilerin ciddi medikal ve yasal sonuçları olabilir; bu nedenledir ki ne kadar küçük olursa olsun her türlü belge çevirisi konusunda çok sıkı bir kalite kontrol sistemimiz bulunmaktadır.

Çevirisi yapılacak medikal metniniz ilk olarak ilgili metnin ihtiyaçları doğrultusunda eğitim ve deneyime sahip tercümana gönderilir. Çevirinin tamamlanmasından sonra, yapılan çeviri editör kontrolünden geçer ve bu süreçte hedef dokümanda kullanılan dilde herhangi bir eksiklik veya yanlışlık bulunmamasına, tutarlılığın sağlanmasına dikkat edilir. Son olarak, çevrilen belge redaktör kontrolüne gider ve burada kaynak ve hedef metin ayrıntılı bir biçimde incelenir.

Müşteri Gizliliği

Müşteri gizliliği konusu en önem verdiğimiz hususlardan biridir ve hiçbir müşterimizin hiçbir bilgi veya verisini üçüncü kişi ve kurumlarla kesinlikle paylaşmayız. Medikal dokümanların çevirisinde mutlak gizliliğin sağlanmasının ne kadar önemli olduğunun farkındayız, ve dolayısıyla müşteri tarafından istenmesi durumunda gizlilik sözleşmeleri imzalamaya hazırız. Ancak, bilinmelidir ki, karşılıklı güven esasında bu tür sözleşmeler olmadan dahi hiçbir koşul altında gizlilik ihlalleri söz konusu bile olamaz.

Etiketler: , ,

İngilizce Çeviri © 2010
medikal çeviri | hukuki çeviri | akademik çeviri | teknik çeviri | ticari çeviri | simultane çeviri | diploma çevirisi