medikal çeviri yeminli çeviri ingilizce çeviri
teknik çeviri hukuki çeviri simultane çeviri

Medikal Çeviri

İngilizce Çeviri, dünyada ve Türkiye'de birçok tıp kurumu ve farmasötik şirketine kapsamlı ve esnek medikal çeviri hizmetleri vermektedir.medikal çeviri »

Detayda Titizlik

Medikal dokümanların çevirisinde yılların deneyimine sahip çevirmenlerimizle tıbbi çeviri yaparken tam olarak nelerin gerektiğini iyi anlıyor, detaylar ve...

ingilizce çeviri

Tercüme Bürosu

Uzman Tercüman Kadrosu

Üniversitelerin mütercim tercümanlık bölümlerinden veya yurtdışındaki üniversitelerden mezun olan tercümanlarımız, uzun yılların vermiş olduğun deneyim, birikim ve uzmanlığa sahiptirler. Tercüme Büromuz, faaliyete başladığın 90′lı yıllardan bugüne değin, bilgi ve deneyim bakımından birinci sınıf noter yeminli mütercim tercüman kadrosu ile en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Akla gelebilecek tüm konularda, müşterilerimizin her türlü metin, belge, ardıl ve simültane tercüme işini diğer dillerden Türkçe’ye ve Türkçe’den bütün dünya dillerine çevirmekteyiz.

Dışişleri, Noter, Apostil tasdiki

Dışişleri, Noter, Apostil tasdiki gereken çevirileriniz için tasdik işlemini ücretsiz olarak takip etmekteyiz.

Kurye Hizmeti

Firmamız, geniş, tecrübeli ve güleryüzlü kadrosu ile, büro içinde ve büro dışında, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle birlikte her türlü çeviri ihtiyaçlarınızda hizmetinizdedir. Kurye hizmetimizle, dilerseniz evrakınızı adresinize teslim ediyoruz.

Gizlilik Taahhüdümüz

Bize gönderilen tercüme belgelerinizi hiçbir şekil veya şart altında üçüncü şahıslara ifşa etmeyeceğimizi ve bize gönderilme amacı dışında başka hiçbir amaç için kullanmayacağımızı taahhüt ederiz.

Etiketler: , ,

İngilizce Çeviri © 2010
medikal çeviri | hukuki çeviri | akademik çeviri | teknik çeviri | ticari çeviri | simultane çeviri | diploma çevirisi