medikal çeviri yeminli çeviri ingilizce çeviri
teknik çeviri hukuki çeviri simultane çeviri

Medikal Çeviri

İngilizce Çeviri, dünyada ve Türkiye'de birçok tıp kurumu ve farmasötik şirketine kapsamlı ve esnek medikal çeviri hizmetleri vermektedir.medikal çeviri »

Detayda Titizlik

Medikal dokümanların çevirisinde yılların deneyimine sahip çevirmenlerimizle tıbbi çeviri yaparken tam olarak nelerin gerektiğini iyi anlıyor, detaylar ve...

ingilizce çeviri

Noter Tasdikli Çeviri Hizmeti

Tüm dillerde çevrilmesi gereken diploma, pasaport, resmi evrak, sözleşme, mahkeme evrakları, anlaşmalar ve diğer evraklarınız, yemin zaptı bulunan alanında uzman mütercim tercümanlarımızca çevirileri yapıldıktan sonra tarafımızca noter tasdiki yaptırılır.

En İyi Hizmet İçin

En iyi hizmeti verebilmek için son teknolojik araçlar, tam donanımlı bilgisayarlar, yüksek kaliteli malzemeler, hızlı internet bağlantısı ve en güncel yazılımlar kullanmaktayız.

Kurye Hizmeti

Firmamız, geniş, tecrübeli ve güleryüzlü kadrosu ile, büro içinde ve büro dışında, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle birlikte her türlü çeviri ihtiyaçlarınızda hizmetinizdedir. Kurye hizmetimizle, dilerseniz evrakınızı adresinize teslim ediyoruz.

Apostil, Dışişler, Noter Tasdiki

Dışişleri, Noter, Apostil tasdiki gereken çevirileriniz için tasdik işlemini ücretsiz olarak takip etmekteyiz.

Gizlilik Taahhüdümüz

Bize gönderilen tercüme belgelerinizi hiçbir şekil veya şart altında üçüncü şahıslara ifşa etmeyeceğimizi ve bize gönderilme amacı dışında başka hiçbir amaç için kullanmayacağımızı taahhüt ederiz.

Etiketler: , ,

İngilizce Çeviri © 2010
medikal çeviri | hukuki çeviri | akademik çeviri | teknik çeviri | ticari çeviri | simultane çeviri | diploma çevirisi