medikal çeviri yeminli çeviri ingilizce çeviri
teknik çeviri hukuki çeviri simultane çeviri

Medikal Çeviri

İngilizce Çeviri, dünyada ve Türkiye'de birçok tıp kurumu ve farmasötik şirketine kapsamlı ve esnek medikal çeviri hizmetleri vermektedir.medikal çeviri »

Detayda Titizlik

Medikal dokümanların çevirisinde yılların deneyimine sahip çevirmenlerimizle tıbbi çeviri yaparken tam olarak nelerin gerektiğini iyi anlıyor, detaylar ve...

ingilizce çeviri

Çeviri İzmir

Yeminli Tercüme İzmir

Hollandaca, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Arapça, Rusça ve diğer yaygın dillerden Türkçe’ye ve Türkçe’den diğer dillere çevrilecek resmi evrak, diploma, mahkeme kararı ve diğer belgeleriniz yeminli tercümanlarımızca tercüme edilerek lüzumu halinde noter / apostil / dışişleri onayı yaptırılır.

Vize Başvuru Formu, Pasaport Tercümesi İzmir

Pasaport çevirilerinizi ile Hollanda ve diğer ülkelerin konsolosluk / büyükelçiliklerine teslim edeceğiniz, vize başvuru formu, nüfus cüzdanı sureti, adli sicil belgesi, vergi levhası, maaş bordrosu, ticaret odası kaydı gibi evraklarınızın çeviri işlemlerini büromuzda yaptırabilirsiniz.

Noter Tasdikli Tercüme İzmir

Resmi kurumlara verilmek üzere diploma, pasaport, sözleşme, mahkeme kararı, nüfus cüzdanı sureti gibi belgelerin, yemin zaptı bulunan yeminli tercümanlar tarafından çeviri işlemi yapıldıktan sonra noter tarafından tasdik edilmesidir.

Akademik Çeviri İzmir

Doktora, master ve lisans bitirme tezi çevirileri, makale ve kitap çevirileri, eğitim amaçlı diğer çalışmalarınız için verdiğimiz özel çeviri hizmetimizdir.

Çevirileriniz üniversitelerin istediği sayfa düzenine göre hazırlanır ve teslim edilir.

Öğrenci Belgesi, Diploma Çeviri İzmir

Doktora, master, lisans diplomalarınız, transkript ve öğrenci belgeleriniz yeminli tercümanlarımızca çevrilir, gerekli durumlarda noter tasdiki yaptırılır.

Ardıl ve Simultane Çeviri İzmir

İş organizasyonu, toplantı, seminer, kongre, konferans gibi organizasyonlarda ve mahkemeler, tıbbi konular, iş toplantıları ve adli durumlarda, Türkçe ve diğer dillerde sözlü çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Etiketler: , , , ,

İngilizce Çeviri © 2010
medikal çeviri | hukuki çeviri | akademik çeviri | teknik çeviri | ticari çeviri | simultane çeviri | diploma çevirisi