medikal çeviri yeminli çeviri ingilizce çeviri
teknik çeviri hukuki çeviri simultane çeviri

Medikal Çeviri

İngilizce Çeviri, dünyada ve Türkiye'de birçok tıp kurumu ve farmasötik şirketine kapsamlı ve esnek medikal çeviri hizmetleri vermektedir.medikal çeviri »

Detayda Titizlik

Medikal dokümanların çevirisinde yılların deneyimine sahip çevirmenlerimizle tıbbi çeviri yaparken tam olarak nelerin gerektiğini iyi anlıyor, detaylar ve...

ingilizce çeviri

Çeviri Ücreti

Çeviri Ücretini belirleyen temel faktörler :

Çevrilmesini istediğiniz belgeleriniz titizlikle değerlendirilip, kaynak dil, hedef dil, içerik, konu, sayfa miktarı ve aciliyet gibi değişkenler göz önünde bulundurularak fiyatlandırılır.

Fiyatlandırmada kaynak (orjinal metin) ve hedef dil (çevrilecek dil) en önemli ve fiyatı en fazla etkileyen değişkenlerdir.

Sayfa sayısı belgedeki karakter sayısı ile ölçülür. Çevirisi yapılan hedef dil üzerinden 1 sayfa için 1.000 karakter esas alınır. Karakter sayısı, Microsoft Word Office programındaki araçlar menüsünden, sözcük sayımı komutuna tıklandığında görülen boşluksuz karakter sayısıdır. Bu sayı 1.000′e bölünerek sayfa sayısına ulaşılır. (Boşluksuz 4.000 karakter = 4 sayfa)

Çevrilecek metin, uzmanlık gerektiren konular içeriyorsa, sayfa ücreti bir miktar artabilir.

Ücretlendirme her dil için ayrı ayrı tespit edilen fiyatlar üzerinden hesaplanır.

Noter tasdik ücreti tercüme ücretine dahil değildir. Tasdik gerektiren belgelerinizin takip ve adresinize teslim işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz.

Kurye Hizmeti

Firmamız, geniş, tecrübeli ve güleryüzlü kadrosu ile, büro içinde ve büro dışında müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle birlikte her türlü çeviri ihtiyaçlarınızda hizmetinizdedir. Kurye hizmetimizle, dilerseniz evrakınızı adresinize teslim ediyoruz.

Apostil, Dışişleri, Noter Tasdiki

Dışişleri, Noter, Apostil tasdiki gereken çevirileriniz için tasdik işlemini ücretsiz olarak takip etmekteyiz.

Etiketler: , , ,

İngilizce Çeviri © 2010
medikal çeviri | hukuki çeviri | akademik çeviri | teknik çeviri | ticari çeviri | simultane çeviri | diploma çevirisi