medikal çeviri yeminli çeviri ingilizce çeviri
teknik çeviri hukuki çeviri simultane çeviri

Medikal Çeviri

İngilizce Çeviri, dünyada ve Türkiye'de birçok tıp kurumu ve farmasötik şirketine kapsamlı ve esnek medikal çeviri hizmetleri vermektedir.medikal çeviri »

Detayda Titizlik

Medikal dokümanların çevirisinde yılların deneyimine sahip çevirmenlerimizle tıbbi çeviri yaparken tam olarak nelerin gerektiğini iyi anlıyor, detaylar ve...

ingilizce çeviri

Ankara Çeviri

Yeminli Tercüme Ankara

İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Arapça, Rusça ve diğer yaygın dillerden Türkçe’ye ve Türkçe’den diğer dillere yeminli tercüme hizmetimiz bulunmaktadır.

Akademik Çeviri Ankara

Doktora, master ve lisans bitirme tezi çevirileri, makale ve kitap çevirileri, eğitim amaçlı diğer çalışmalarınız için verdiğimiz özel çeviri hizmetimizdir.
Çevirileriniz üniversitelerin istediği sayfa düzenine göre hazırlanır ve teslim edilir.

Teknik Çeviri Ankara

Kurulum ve kullanım klavuzu, teknik şartname, vekaletname, prospektüs, hasta raporu, bilimsel rapor, mezuniyet tezi, doktora tezi ve her türlü metin yazılı çeviri hizmeti.

Ticari Çeviri Ankara

Ticari belge, fatura, sözleşme, teklif, banka işlemi, bilanço, mizan, uluslar arası taahhüt, ihale belgesi, raporlar, fizibilete raporları gibi yazılı çeviri hizmeti.

Hukuki Çeviri Ankara

Hukuki yazışma, sözleşmeler, mahkeme kararı, boşanma belgesi, vekaletname, başvuru belgesi, kanun ve yönetmelik çeviri hizmeti.

Öğrenci Belgesi, Diploma Çevirisi Ankara

Doktora, master, lisans diplomalarınız, transkript ve öğrenci belgeleriniz yeminli tercümanlarımızca çevrilir, gerekli durumlarda noter tasdiki yaptırılır.

Ardıl ve Simultane Çeviri Ankara

İş organizasyonu, toplantı, seminer, kongre, konferans gibi organizasyonlarda ve mahkemeler, tıbbi konular, iş toplantıları ve adli durumlarda, Türkçe ve diğer dillerde sözlü çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Pasaport Tercümesi Ankara

Pasaport çevirilerinizi ile Hollanda ve diğer ülkelerin konsolosluk / büyükelçiliklerine teslim edeceğiniz, vize başvuru formu, nüfus cüzdanı sureti, adli sicil belgesi, vergi levhası, maaş bordrosu, ticaret odası kaydı gibi evraklarınızın çeviri işlemlerini büromuzda yaptırabilirsiniz.

Noter Tasdikli Tercüme Ankara

Resmi kurumlara verilmek üzere diploma, pasaport, sözleşme, mahkeme kararı, nüfus cüzdanı sureti gibi belgelerin, yemin zaptı bulunan yeminli tercümanlar tarafından çeviri işlemi yapıldıktan sonra noter tarafından tasdik edilmesidir.

Ardıl ve Simultane Çeviri Ankara

İş organizasyonu, toplantı, seminer, kongre, konferans gibi organizasyonlarda ve mahkemeler, tıbbi konular, iş toplantıları ve adli durumlarda, Türkçe ve diğer dillerde sözlü çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Etiketler: , , , ,

İngilizce Çeviri © 2010
medikal çeviri | hukuki çeviri | akademik çeviri | teknik çeviri | ticari çeviri | simultane çeviri | diploma çevirisi